کسانی که برای کنکور دیر شروع کردند همیشه یک سوال مشترک دارند که پاسخ به این سوال می تواند نقش موثری در آینده ی آن ها ایفا کند :

سوال :آیا ما هایی که تا الان نخوانده ایم میتوانیم با ۹ ماه خواندن موفق بشویم⁉️

پاسخ: ‼️
ببینید عزیزان شما ۹ ماه وقت دارید و وقت استاندارد کنکور هم همین اندازه است. ما نمیخواهیم الکی همه شما را امید وار کنیم که اگر این ۹ ماه رو بخوانید همگی رشته های تاپ قبول میشوید.
.
ولی میخواهیم این را به شما بگوییم که اگر هدفتان مشخص باشد…به توانایی خودتون باور داشته باشید و بخواهید که حتما موفق شوید قطعا سال اینده این موقع روی صندلی دانشگاه مورد علاقه تان نشسته اید.
.
ما نمونه های زیادی داریم که حتی از ۹ ماه هم کمتر خواندند و نتیجه دلخواهشان را گرفتند…این نمونه ها نمونه های واقعی از  افراد با هدف معین و انگیزه زیاد استنک مثال این افراد اقای محسن اسدی هستند که تا اخر دی ماه سال کنکورشون مشغول به خدمت سربازی بودند و بعد از این زمان به طور جدی شروع به خواندن برای کنکور کردند و در همان سال در رشته پزشکی قبول شدند. ( نا گفته نماند ایشان کارشناس ارشد رشته برق نیز هستند)
.
کاملا درست است که تابستان یک فرصت استثنایی برای جلو افتادن از بقیه بود ولی حالا به هر دلیلی یک سری از شماها نتوانستید به نحو احسن از این فرصت استفاده کنید با این حال هیچ وقت فکر نکنید عقب هستید زیرا که کنکور فرایند بسیار طولانی ای است و شاید همان کسانی که تابستان خوب خوانده اند کم بیاورند و از شما عقب بیفتند.
.
فقط لازمه کار شما این است که تصمیم خود را برای قبولی بگیرید و همه شرایط روحی و درسی را اماده کنید و هر روز به خودتان بگویید ک موفق خواهید شد و حتما و بدون داشتن کوچکترین شکی یک ازمون انتخاب.
.
بعضی از به اصطلاح مشاور ها به دانش اموز توصیه می کنند که ازمون شرکت نکند و خودشان درسشان را بخوانند زیرا که ازمون روحیه آن هارا خراب می کند.
توصیه ما این است که سخت ترین ازمون را شرکت کنید تا بتوانید برای کنکور خود را اماده کنید.

منبع : نیکبخت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *