موسسه کنکور ونوس با درک عمیق نیاز های آموزشی نسل جدید ، از سال ۱۳۹۰ دست به اقدامی نوین زده است .این مؤسسه با بهره گیری از تخصص و تجربه اساتید نام آشنا و برجسته کشور (دکتر شهاب اناری – دکتر آرامفر – مهندس مهربان – مهندس یحیوی – دکتر سبحانی – استاد رادمان مهر و …) توانسته تکنولوژی آموزش شفاهی ، بصری DVD کلیه کتاب های درسی دوره دبیرستان ( از اول تا پیش دانشگاهی ) را با رویکردی تشریحی ، تستی ، نکات کلیدی و جمع بندی طراحی و تولید نماید.

 

 

در همین راستا وظیفه خطیر اجرای طرح آموزش ضمن خدمت توانمند سازی دبیران سال چهارم شهر تهران ،از بین تمامی مؤسسه های آموزشی کنکوری به ونوس سپرده شد .که این امر به خوبی نشان می دهد که کادر آموزشی و اساتید مؤسسه ونوس در بالاترین سطح ممکن آموزشی کشور قرار دارند.
علاوه بر طرح توانمند سازی دبیران تهران همایش های جمع بندی و آمادگی برای آزمون سراسری از طرف آموزش و پرورش به مؤسسه ونوس سپرده شد و در غالب این طرح تعداد بسیاری از دانش آموزان سال چهارم شهر تهران در همایش های جمع بندی آمادگی آزمون سراسری که توسط کادر علمی و اساتید ونوس برگزار شد ، شرکت کردند . و به لطف خدا میزان رضایت مندی در بالاترین سطح ممکن بود و شاهد نتایج درخشان دانش آموزان در آزمون سراسری بودیم .

موسسه ونوس

 

در راستای عمل به رسالت بسط امکانات برابر آموزشی و تحقق عدالت آموزشی در سطح کشور موسسه ونوس از دو سال گذشته تا به امروز اقدام به تولید برنامه های آموزشی به صورت پخش زنده از صدا و سیمای جمهوری اسلامی اسران نمود .و از شبکه های یک ، سه ، رادیو ایران ، رادیو جوان ، رادیو سلامت و شبکه های استانی کل کشور ، اقدام به پخش این برنامه ها نمود و در تهیه و تولید و پخش این برنامه ها تا به امروز ادامه داشته و دارد .
امید است تمامی زحمات همکاران و اساتید مؤسسه ونوس بتواند قدم کوچکی را در راستای ارتقای دانش آموزان دوره متوسطه نظام آموزشی جدید کشور بردارد.

جهت خرید محصولات اورجینال ونوس و مشاوره رایگان با شماره زیر تماس بگیرید

۰۲۱۶۶۵۶۶۹۴۱