طرح احیا , یکی از طرح های موسسه ونوس هست که معمولا از اوایل دی ماه ( یعنی نیمه ی دوم سال تحصیلی ) شروع می شود , این طرح یک تز عجیب و غریب دور از دسترس نیست بلکه یک مسیر منطقی برای رسیدن به هدف شماست. اولین قدم اینه که شما هدفتون رو مشخص کنید. باید بدونید از درس خوندن و از کنکور چه انتظاری دارین! طرح احیای موسسه ونوس یک مسیر کاملا منطقی و اثبات شده برای رسیدن به هدف شماست. اولین قدم در طرح احیا این است که شما هدفتان را مشخص کنید. شما باید بدانید که از درس خواندن و کنکور چه انتظاری دارید. بعد از تعیین هدف باید قدم به قدم به آن هدف نزدیک بشوید. در اصل در این طرح هدف ما مشخص کردن وضعیت دانش آموز از نظر نقاط ضعف و قوت و برگرداندن آن دانش آموز به شرایط عادی درس خواندن، برای رسیدن به هدف خود می باشد. برای تعدادی از داوطلبین که تا الان برای کنکور سراسری خودشان را آماده کرده و به بازده پایین برنامه درسی خود پی برده اند، این طرح بسیار کارامد می باشد.

 

طرح احیا ونوس

بعد از تعیین هدف باید قدم به قدم به اون هدف نزدیک بشیم. فرض کنیم شما هدفتون قبولی در پزشکی دانشگاه جندی شاپور اهواز باشه. خب برای قبولی در این دانشگاه به طور میانگین باید ریاضی رو ۴۵ درصد بزنید. به نظر شما برای درصد ۴۵ توی ریاضی باید چقدر ریاضی رو مطالعه کرد؟

احتمال ۳

آمار ۲

لگاریتم ۱

تابع۲

مثلثات ۲

حد و پیوستگی ۳

خب توجه کنید با همین مباحث بسیار کم درصد شما حدود ۴۳ درصد میشه. دقت کنید که با خوندن فقط ۶ تا مبحث از ریاضیات شما درصدی معادل ۴۳ توی کنکور تجربی خواهید داشت. پس نیاز نیست کل ریاضیات رو بخونید.

حالا به نظر شما دانش آموزی که توی طرح احیا باشه و با استفاده از کامل ترین منابع آموزشی مفهومی و تستی همین مباحث رو یاد بگیره بهتر میتونه سر جلسه ی کنکور حاضر بشه یا دانش آموزی که کل سال رو به تنهایی درس خونده و از هر مبحث و درس یه چیزایی بلده؟

طرح احیا در برنامه ریزی و آموزش بی شک کامل ترین و بهترین راهکار برای دانش آموزی هستش که تا اینجای کار از مسیری که اومده مطمِئن نیست و قطعا باعث میشه شما در کوتاه ترین زمان بهترین نتیجه رو بگیرید.

طرح احیا ویژه داوطلبین کنکور سراسری سال۱۳۹۷

در طرح احیا برای قشر اول که همان داوطلبین کنکور سال ۱۳۹۷ هستند، با داوطلب تنها مباحث مهم و پرسوال و به نسبت راحت تر هر درس کار می شود تا هم در زمان داوطلب صرفه جویی شده و هم داوطلب در آزمون سراسری ریسک نکرده باشد. در این طرح سبک برنامه ریزی تحصیلی برای این دسته از داوطلبین  کاملا متفاوت تر و مهندسی شده تر است چون افراد در بازه زمانی حساس تری قرار داشته و زمان کمتری هم دارند. این طرح در دو بعد مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی و استفاده از منابع آموزشی برترین اساتید کشوری اجرا می شود.
فرض کنیم شما هدفتان قبولی در پرستاری دانشگاه اصفهان باشد. ما باید ببینیم که قبولی های پرستاری دانشگاه اصفهان بطور متوسط چه درصدی از تمامی دروس را در کنکورهای سراسری سال های قبل کسب کرده اند. میانگین درصدهای کسب شده همان هدف شما می شود.
حال پس از اینکه هدف شما مشخص شد، مشاورین تحصیلی موسسه ونوس بر اساس درصدهای تعیین شده برای هر درس، به شما منابع آموزشی معرفی می کنند. در اصل شما در این طرح بجای اینکه همه مباحث یک درس را بخوانید،با توجه به اینکه زمان کمی دارید، تنها منابع آموزشی برخی از مباحث مهم همه دروس را تهیه و مطالعه می کنید تا به درصدهای مورد نیاز در کنکور سراسری دست یابید.

طرح احیا ویژه دانش آموزان پایه دهم و یازده

در طرح احیا برای قشر دوم که دانش آموزان سال های دهم و یازدهم هستند، از الان بطور کامل سرفصل ها مطابق برنامه مدرسه دانش آموز پیش می روند. این دسته از داوطلبین معمولا با برنامه تحصیلی که برای خود تعریف کرده اند، بازدهی بسیار پایینی داشته و خود را مستلزم برنامه ریزی دقیق و بهینه ای می بینند. این طرح در اصل در دو بعد مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی و استفاده از منابع آموزشی برترین اساتید کشوری می باشد. این طرح با رعایت ۴۰ درصد چهارچوب کلی نحوه برنامه ریزی مطابق با هدف، تایم بندی و دفعات مرور مشخص می شود و متناسب با اهمیت درس ها پیش می رود.

جهت کسب اطلاعات بیش تر و ثبت نام در طرح تماس بگیرید :

۰۲۱۶۶۵۶۶۹۴۱

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *